Smaragd Brillantring
Gold ca.580, österr.- ungar. Amtspunze 1872-1922, zwei Brillanten, zus. ca. 0,40 ct, RW 58, 3,6 g, sichtbare Ringweitenänderungøg3
17.09.2020 - 10:44
- Vyvolávací cena:
Smaragd Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 17.09.2020 - 10:44 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |