Konstantin Stoitzner
(Busau/Mähren 1863-1934 Wien),"Der Zeitungsleser", signiert "Konst. Stoitzner", Öl auf Holz, ca. 20 x 16 cm, verglast, gerahmt
14.09.2020 - 10:11
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Konstantin Stoitzner
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 14.09.2020 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena: