Erna Charlemont
(Österreich um 1920) Wiesenblumenstrauß, signiert und datiert Erna Charlemont 1965, Kreide auf Papier, 57 x 41 cm, gerahmt, vergl.,
14.09.2020 - 10:14
- Vyvolávací cena:
Erna Charlemont
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 14.09.2020 - 10:14 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |