Künstler 19. Jhdt.
Hl. Familie, Öl auf Metall, 50 x 40 cm, gerahmt, beschädigt,
14.09.2020 - 10:20
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 14.09.2020 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |