Brillant Damenring zus. ca. 0,25 ct
Gold 750, Mittelstein ca. 0,15 ct in Weißgold 750 gefasst, Achtkantdiamanten zus. ca.0,10 ct, RW 50, 2,5 gøg2
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
16.09.2020 - 10:44
- Vyvolávací cena:
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.09.2020 - 10:44 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |