P Lenger
"Maria Wörth", signiert, datiert 50, Öl auf Karton, 37,5 x 54,5 cm, gerahmt, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
16.09.2020 - 10:47
- Vyvolávací cena:
P Lenger
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.09.2020 - 10:47 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |