Ida Piesch *
(Cilli 1913-1990 Klagenfurt) "Landschaft", signiert I. Piesch, datiert 90, Öl auf Platte, 50 x 70 cm, gerahmt, Rahmen mit Mängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
16.09.2020 - 10:49
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Ida Piesch *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.09.2020 - 10:49 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |