Aleksandar Visantini
(Serbien 1958 geb.) "Rosenstillleben", monogrammiert, Öl auf Leinwand 80 x 80 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
16.09.2020 - 10:54
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Aleksandar Visantini
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.09.2020 - 10:54 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |