Arnold Clementschitsch *
(Villach 1887-1970) "Landschaft", signiert Clementschitsch, datiert 1957, Öl auf Leinwand, auf Karton, 41,5 x 52 cm, gerahmt, Rahmen mit geringen Mängel zzgl. Folgerechtszuschlag 632,-
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
16.09.2020 - 11:16
- Dosažená cena: **
EUR 10.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 8.000,-
Arnold Clementschitsch *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.09.2020 - 11:16 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 7.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-