Brillant Manschettenknöpfe
Weißgold 750, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,60 ct, 15,3 gøG15
07.10.2020 - 11:18
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Brillant Manschettenknöpfe
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 07.10.2020 - 11:18 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 11.09. - 07.10.2020 |