Künstler 2. Hälfte 20. Jhdt.
Arkadenhof, undeutlich signiert T. Caiani (?), Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 42 x 27 cm, Passeparteaut, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
05.10.2020 - 15:07
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler 2. Hälfte 20. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 05.10.2020 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Graz |