Alois Zabehlicky *
(Wien 1883-1962), "Weg am Waldrand", signiert "A. Zabehlicky", Öl auf Leinwand ca. 60,5 x 80,5 cm, gerahmt
28.09.2020 - 10:05
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Alois Zabehlicky *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.09.2020 - 10:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |