Künstler um 1900
Knabe mit roter Masche, Öl auf Leinwand, 47 x 39 cm, gerahmt, beschädigt, Loch
28.09.2020 - 10:08
- Dosažená cena: **
EUR 80,-
- Vyvolávací cena:
EUR 75,-
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.09.2020 - 10:08 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |