Buddha
, China 20. Jh. Porzellan, färbig staffiert, Höhe 15 cm
28.09.2020 - 10:48
- Vyvolávací cena:
Buddha
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.09.2020 - 10:48 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |