Ofenschirm um 1900
Blechkonstruktion, schwarz nachlackiert und floral nachstaffiert, ca. 120 x 57 cm, Altersspuren
28.09.2020 - 11:10
- Vyvolávací cena:
Ofenschirm um 1900
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.09.2020 - 11:10 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |