Altschliffbrillantsolitär
Gold 585, ca. 0,30 ct, RW 65 9,7 gøG10
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
29.09.2020 - 15:11
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Altschliffbrillantsolitär
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 29.09.2020 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Linz |