Altschliffbrillantsolitärring
Weißgold 585, ein Brillant 0,24 ct (grav.), RW 58, 2,8 gøG3
29.09.2020 - 15:21
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Altschliffbrillantsolitärring
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 29.09.2020 - 15:21 |
Místo konání aukce: | Linz |