Altschliffbrillant Saphirring
Gold 750, Fassung Weißgold 585Brillanten zus. ca. 0,40 ct, Saphir ca. 0,45 ct, RW 50, 2,6 gøG2
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
29.09.2020 - 15:43
- Dosažená cena: **
EUR 650,-
- Vyvolávací cena:
Altschliffbrillant Saphirring
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 29.09.2020 - 15:43 |
Místo konání aukce: | Linz |