Alois Raimund Hein
(Wien 1852-1936) Pantheismus Allegorie um 1910, typografisch signiert, betitelt und Sinnspruch unten links: A. R. Hein, Öl auf Holz, ca. 55 x 46 cm, einige Kratz- und Farbfehlstellen, ungerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
08.10.2020 - 15:35
- Dosažená cena: **
EUR 583,-
- Vyvolávací cena:
Alois Raimund Hein
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 08.10.2020 - 15:35 |
Prohlídka: | 02.10. - 08.10.2020 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)