Anton Filkuka *
(Wien 1888-1957) Kiefernwald, signiert: Anton Filkuka, Pastellkreide auf Papier, ca. 30 x 39,5 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
06.10.2020 - 15:36
- Vyvolávací cena:
Anton Filkuka *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 06.10.2020 - 15:36 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena: