Fritz Aigner *
(Linz 1930-2005) Ohne Titel, signiert: Aigner, Tusche auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 20 x 26 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
06.10.2020 - 15:36
- Vyvolávací cena:
Fritz Aigner *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 06.10.2020 - 15:36 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: