Friedrich Zeller
(Steyr 1817-1896 Salzburg) Eine Mondnacht am See, rückseitig Etikett Nachlass Friedrich Zeller, Öl auf Leinwand, 18 x 23 cm, gerahmt,(Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
22.10.2020 - 15:10
- Cena:
EUR 830,-
Friedrich Zeller
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 22.10.2020 - 15:10 |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: