Rudi Spanzel
(Grize/Slowenien 1948 geb.) "Adamsapfel", signiert, Öl auf Leinwand, revers datiert 1985, 46 x 36,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.10.2020 - 11:05
- Vyvolávací cena:
Rudi Spanzel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.10.2020 - 11:05 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |