Adolf David Planner *
(Marburg 1914-2010 Villach) "Pferdekopfstudie", signiert A. D. Planner, datiert Sept.2000, betitelt Achomitz, Pastellkreide auf Papier, Ausschnitt 49 x 69 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.10.2020 - 11:14
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Adolf David Planner *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.10.2020 - 11:14 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |