Josef Stefaner *
(1930-2010) "Hörzendorf", signiert Stefaner, Öl auf Platte, 80 x 97 cm, gerahmt, Rahmen mit Mängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.10.2020 - 11:15
- Vyvolávací cena:
Josef Stefaner *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.10.2020 - 11:15 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |