Reiner Schiestl *
(Kufstein 1939 geb.) "Landschaft", signiert R Schiestl, datiert 1973, Aquarell auf Papier, 47 x 62 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.10.2020 - 11:20
- Vyvolávací cena:
Reiner Schiestl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.10.2020 - 11:20 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |