H. Plinor
(20. Jhdt.) "Hahn", Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 9,5 x 19 cm, auf Karton, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.10.2020 - 11:21
- Vyvolávací cena:
H. Plinor
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.10.2020 - 11:21 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |