Rudolf Hausner *
(Wien 1914-1995) "Baum", signiert Hausner, Farblithografie, die Nr.4849/ 10.000, Ausschnitt 23 x 23,5 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.10.2020 - 11:29
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Rudolf Hausner *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.10.2020 - 11:29 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena: