Ernst Gradischnig *
(Wiendorf, Kärnten 1949 geb.) "Landschaft", signiert Gradischnig, datiert 80, Farblithografie, Nr.40/60, Passepartout-Ausschnitt 34,5 x 54 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.10.2020 - 11:33
- Vyvolávací cena:
EUR 60,-
Ernst Gradischnig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.10.2020 - 11:33 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Frühe Puppenstube um 1870,
- GAMA 220 S Mercedes,
- Fußschemel
- Grubenlampe - Froschlampe, 18./19. Jahrhundert