Künstler 19. Jhdt.
Vogelhändler, nach altem Vorbild, Öl auf Leinwand, 80 x 126 cm, gerahmt,
12.10.2020 - 10:03
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 12.10.2020 - 10:03 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |