Künstler Anfang 20. Jhdt.
Scheune, signiert M. Pallhammer, Öl auf Leinwand,58 x 72 cm, gerahmt,
12.10.2020 - 10:04
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Künstler Anfang 20. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 12.10.2020 - 10:04 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |