Helmut Preiss *
(Perchtoldsdorf 1940 geb.), 3 weibliche Akte, jeweils signiert u. datiert "H. Preiss (19)92, bunte Kreide auf Papier, 2 x ca. 51,5 x 41,5 und 1 x ca. 60,5 x 46 cm, verglast gerahmt
12.10.2020 - 10:11
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Helmut Preiss *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 12.10.2020 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 90,- -
Vyvolávací cena:
EUR 90,-