Charles Landelle
(Laval 1812-1908) Etretat, bezeichnet, signiert C. Landelle, Öl auf Leinwand, 31 x 52 cm, gerahmt, doubliert
12.10.2020 - 10:24
- Vyvolávací cena:
Charles Landelle
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 12.10.2020 - 10:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |