Franz Weiss *
(1921-2014 Södingberg/WStmk., Studium Kunstgewerbeschule Graz und Wiener Akademie) "Herbergsuche/hl. Familie", handsigniert Franz Weiss, datiert 1989/91, zwei Holzschnitte, Stockgröße 29 x 47/ 33 x 37 cm, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
19.10.2020 - 15:16
- Vyvolávací cena:
Franz Weiss *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 19.10.2020 - 15:16 |
Místo konání aukce: | Graz |