Henkelschale um 1920/30
![Henkelschale um 1920/30 - Klenoty, umění a starožitnosti Henkelschale um 1920/30 - Klenoty, umění a starožitnosti](/fileadmin/lot-images/91A201019/normal/henkelschale-um-1920-30-6905509.jpg)
aus farblosem, dickwandigem Kristallglas, mit Keilschliffdekor geziert, Messingmontierung mit integriertem Henkel, Durchmesser 22 cm, Altersspuren, minimal geschartet
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
19.10.2020 - 15:35
- Dosažená cena: **
-
EUR 150,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 150,-
Henkelschale um 1920/30
aus farblosem, dickwandigem Kristallglas, mit Keilschliffdekor geziert, Messingmontierung mit integriertem Henkel, Durchmesser 22 cm, Altersspuren, minimal geschartet
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
Horká linka kupujících
Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at +43 316 82 94 80 |
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 19.10.2020 - 15:35 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Bauerntisch sog. Jogltisch, unter Verwendung verschieden alter Teile, um 1800 und später
- LKW VW Caddy, Kasten 2.0 TDI 4Motion
- "Venus in gebückter Haltung" - figural naturalist. u. vollplast. Steinguss 20. Jh.,
- Henkelkrug mit Taufszene, südböhmisch-oberösterreichisch, wohl Oberschwarzenberg, 19. Jahrhundert
- Charles Ramelot