Elisabeth Weber-Fülöp*
Budapest 1883-1966 Duxbury, Massachusetts "Innenansicht, Basilica di San Marco", Öl auf Karton, ca. 48 x 42 cm, signiert, datiert 1923, gerahmt, etwas beschädigt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
21.10.2020 - 15:24
- Vyvolávací cena:
Elisabeth Weber-Fülöp*
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.10.2020 - 15:24 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |