Franz Glaubacker *
(Sarajewo 1896-1974 Linz)
Wolkenstimmung am Attersee, signiert: F. Glaubacker, datiert: (19)50, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 61 x 81 cm, gerahmt (SLS) Ruf 500
Provenienz:
Privatbesitz, Oberösterreich
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
10.11.2020 - 14:28
- Dosažená cena: **
EUR 4.096,-
EUR 700,- do EUR 1.000,-
- Vyvolávací cena:
Franz Glaubacker *
(Sarajewo 1896-1974 Linz)
Provenienz:
Privatbesitz, Oberösterreich
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 10.11.2020 - 14:28 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.10. - 10.11.2020 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-