Emmerich Millim *
(St. Gallen 1909-1971)
Winterliche Almlandschaft, signiert: Millim, Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 31 x 42,7 cm, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 500
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
10.11.2020 - 14:36
- Dosažená cena: **
EUR 712,-
EUR 500,- do EUR 1.000,-
- Vyvolávací cena:
Emmerich Millim *
(St. Gallen 1909-1971)
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 10.11.2020 - 14:36 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.10. - 10.11.2020 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)