Karl Flieher *
(Wien 1881-1958 Zell/See)
Der Bürgermeisterhof in Willendorf an der Donau in der Wachau, signiert: K. Flieher, betitelt, Öl auf festem Karton, ca. 41,5 x 51,5 cm, gerahmt (SLS) Ruf 600
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
10.11.2020 - 14:43
- Dosažená cena: **
EUR 1.425,-
EUR 600,- do EUR 1.000,-
- Vyvolávací cena:
Karl Flieher *
(Wien 1881-1958 Zell/See)
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 10.11.2020 - 14:43 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.10. - 10.11.2020 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)