Frantisek Horejc *
(Prag 1885-1963)
Cairo, signiert: Horejc Fr., betitelt, Öl auf festem Karton, ca. 34,5 x 44,5 cm, gerahmt (SLS) Ruf 500
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
10.11.2020 - 14:48
EUR 800,- do EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
Frantisek Horejc *
(Prag 1885-1963)
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 10.11.2020 - 14:48 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.10. - 10.11.2020 |