Michelangelo Meucci
(Florenz, tätig ca. 1840-1890) Singvögel, signiert, datiert und bezeichnet M. Meucci Firence 1871, Öl auf Karton, je 20 x 16 cm, oval, gerahmt, (2)
27.10.2020 - 10:16
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Michelangelo Meucci
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.10.2020 - 10:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |