Adolf Baumgartner-Stoiloff
(Linz 1850-1924 Wien) Schlittenfahrt, signiert C. Stoiloff, Öl auf Holz, 15,5 x 31,5 cm, gerahmt,
27.10.2020 - 10:19
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Adolf Baumgartner-Stoiloff
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.10.2020 - 10:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |