Rudolf Ullik *
(Österreich 1900-1996) Hadersdorf, betitelt, datiert und monogrammiert 29. VIII.90, R. U., R. Ullik gestempelt, Mischtechnik auf Papier, 40 x 52 cm, Passep., gerahmt,
27.10.2020 - 10:20
- Vyvolávací cena:
Rudolf Ullik *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.10.2020 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 110,- -
Vyvolávací cena:
EUR 95,-