Künstler 20. Jhdt.
Jesus am Kreuz, Öl auf Leinwand, 69 x 55 cm, gerahmt, beschädigt, Loch
27.10.2020 - 10:20
- Vyvolávací cena:
EUR 75,-
Künstler 20. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.10.2020 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |