Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) Gehöft bei Windhaag, rückseitig betielt, signiert Ernst Balluf, 165 von 499 nummeriert, Lithografie auf Papier, 29 x 46 cm, gerahmt,
27.10.2020 - 10:23
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst Balluf *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.10.2020 - 10:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: