Eduard Peithner von Lichtenfels
(Wien 1833-1913 Berlin) Bergmotiv, signiert und datiert Lichtenfels 1889, Grisaille auf Papier, 37 x 54 cm, Passep., gerahmt,
27.10.2020 - 10:24
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.10.2020 - 10:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |