Altschliffbrillant-Damenring ca. 0,85 ct
Weißgold 585, RW 58, 3,9 g øG4
02.11.2020 - 15:13
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 10.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 02.11.2020 - 15:13 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 19.10. - 02.11.2020 |