Brunhilde Stübinger-Kochauf
(Cattaro/Dalmatien 1912-2006 Anger, Besuch der Landeskunstschule Graz) Almenland, handsigniert B. Kochauf, Öl auf Leinwand, 50 x 62 cm, Profilholzrahmen, dieser gering bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
30.11.2020 - 15:38
- Dosažená cena: **
EUR 1.024,-
- Vyvolávací cena:
Brunhilde Stübinger-Kochauf
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 30.11.2020 - 15:38 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |