Siegfreid Stoitzner*
Wien 1892-1976 Krems "Rehbock", Öl auf Platte, ca. 70 x 50 cm, signiert, gerahmt, Rahmen bestossen
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
18.11.2020 - 15:26
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Siegfreid Stoitzner*
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.11.2020 - 15:26 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |