Altschliffbrillantherrenring
Gold 580, Altschliffbrillant ca. 0,65 ct, Österreichische Amtspunzierung Fuchskopf 1872-1922, RW 64, 8,5 g, Ringschiene graviert øG9
16.11.2020 - 15:32
- Vyvolávací cena:
EUR 950,-
Altschliffbrillantherrenring
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 16.11.2020 - 15:32 |
Místo konání aukce: | Graz |